VOLEJTE NONSTOP 728 60 80 40

Domluvte si bezplatnou konzultaci.

info@refinancovanihypoteky.eu

Napište nám

  • Home
  • Refinancování hypotéky

Refinancování hypotéky

Refinancování hypotéky je uhrazení stávajícího dluhu hypotékou novou. V praxi to znamená to, že klient, který už hypotéku má u banky X, umoří tuto hypotéku hypotékou od banky Y. Klienti sice uzavírají hypoteční smlouvu například na 20 let, ale tyto smlouvy umožňují hypotéku předčasně splatit.

Refinancování hypotéky a parametry hypotéky

Klienti totiž kromě splatnosti volí také délku fixačního období úrokové sazby, během kterého se úroková sazba nemění (zpravidla 1 rok, 3 roky nebo 5 let). Na konci fixačního období pak klient může s hypotékou cokoliv udělat: splatit ji celou, nebo třeba jen částečně.

Konec fixačního období - závod s časem

Pro banku konec fixačního období znamená to, že klientovi nabízí nové podmínky pro další fixační období – tedy novou výši úrokové sazby. Klient má tudíž v tomto okamžiku několik možností. Má-li naspořeno, může hypotéku z těchto úspor tzv. umořit. Pakliže hypotéku – ať už zcela nebo částečně – umořit nemůže nebo nechce, už jde jen o to, zda-li hypotéku ponechá ve stávající bance, anebo si v jiné bance dojedná hypotéku novou a z těchto prostředků tu starou umoří – tedy přistoupí k refinancování hypotéky.

Refinancování s makléři Asociace hypotečních makléřů

Naši hypoteční makléři mají licence všech bank a dokáží vám obratem nabídnout aktuálně nejlepší nabídku na trhu. A také vám zcela nestranně spočítají, jestli se refinancování hypotéky vůbec vyplatí. Kontaktujte nás!

Kontaktujte nás

1000 characters left

www.refinancovanihypoteky.eu
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 55
182 00 Praha 8
IČ 04024214

+420 728 60 80 40
info@hypokalkulacka.cz

Vytvořil PHK MARKETING

Napište nám
1000 characters left