VOLEJTE NONSTOP 728 60 80 40

Domluvte si bezplatnou konzultaci.

info@refinancovanihypoteky.eu

Napište nám

  • Home
  • Proč refinancování hypotéky

Proč refinancování hypotéky

Nejčastějším důvodem klientů, kteří se na nás obrací se žádostí o pomoc při refinancování hypotéky, je nabídka nevýhodné úrokové sazby ze strany banky po uplynutí fixace. Rozdíl může být až jedno procento oproti konkurenční nabídce jiné banky. Při průměrné výši hypotéky (3 mil. Kč) je i půlprocentní rozdíl značně citelný: měsíční splátka se zvedá i o tisícikorunu.

Refinancování hypotéky - nejde jen o úrokovou sazbu

Dalším důvodem pak bývá možnost rozložení splátek do delšího období a tím snížení měsíční platby za hypotéku. Refinancováním hypotéky totiž volíme novou splatnost úvěru. Takže byla-li naše dosavadní splatnost 20 let, získáme rozložením hypotéky na 30 let citelně nižší měsíční splátku. Cena za ni je však vyšší částka zaplacená na úrocích.

Refinancování hypotéky - získejte lepší produkt, než mate!

Dále se naši klienti často rozhodují pro refinancování hypotéky proto, že chtějí lepší produkt, než jaký aktuálně mají. Typickým příkladem je zájem o hypotéku s možností kdykoliv bez sankce splatit. Ta je nyní velmi oblíbená a lidé kvůli ní často přistupují k refinancování hypotéky, která jim takové splácení neumožňuje.

Všeobecným problémem refinancování hypotéky je časová tíseň. Banky zpravidla informují o nové úrokové sazbě jen 3 týdny před koncem fixačního období, což je velice málo. I proto je vhodné se do refinancování hypotéky pustit s odborníkem, který refinancování hypotéky zařídí expresně (tedy i do 3 týdnů), bezplatně a bez starostí. Zavolejte nám, rádi Vám refinancování hypotéky zajistíme!

Kontaktujte nás

1000 characters left

www.refinancovanihypoteky.eu
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 55
182 00 Praha 8
IČ 04024214

+420 728 60 80 40
info@hypokalkulacka.cz

Vytvořil PHK MARKETING

Napište nám
1000 characters left