VOLEJTE NONSTOP 728 60 80 40

Domluvte si bezplatnou konzultaci.

info@refinancovanihypoteky.eu

Napište nám

4. (Ne)refinancujeme

Po porovnání nabídek na refinancování hypotéky s nabídkou stávající banky dojdeme k dvěma možným závěrům: refinancování hypotéky se nám vyplatí, anebo se nám refinancování nevyplatí. Zda-li se refinancování hypotéky vyplatí či nikoliv není jen o číslech, ale i subjektivním dojmu. Pro někoho je ušetřených 200 Kč měsíčně argumentem pro změnu banky, pro někoho je to zbytečné.

Refinancujeme!

Pakliže jste se rozhodl/a refincovat, začíná vám dokumentační martýrium: doklad příjmů, možná i nový odhad nemovitosti, katastr, atd. atd. Když nám ale zavoláte, případně pošlete email, určitě vám se vším rádi pomůžeme. Potvrdíme vám i, zda-li vámi vybraná varianta je skutečně tou optimální.

Po podání nové žádosti o hypotéku, po schválení hypotéky a po čerpání hypotéky se stáváte novým klientem vybrané banky. Nezapomeňte na znovunastavení všech platebních příkazů.

Nerefinancujeme

Mnohdy se stane, že nabídka stávající banky je prostě výhodnější než nabídky konkurenční. Pak není co řešit a zůstáváme u naší staré banky. Někdy nerefinancujeme z toho důvodu, že klient jednoduše nestihne vše včas vyřídit.

Chcete-li mít jistotu, že se refinancování stihne v potřebném čase, svěřte se našim specialistům!

Kontaktujte nás

1000 characters left

www.refinancovanihypoteky.eu
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 55
182 00 Praha 8
IČ 04024214

+420 728 60 80 40
info@hypokalkulacka.cz

Vytvořil PHK MARKETING

Napište nám
1000 characters left