VOLEJTE NONSTOP 728 60 80 40

Domluvte si bezplatnou konzultaci.

info@refinancovanihypoteky.eu

Napište nám

O nás

Portál pro refinancování hypotéky jsem založila v roce 2008. Cílem portálu je nabídnout objektivní informace týkající se refinancování a umožnit návštěvníkům stránek sjednání bezplatné schůzky s certifikovaným hypotečním makléřem. Za 6 let existence portálu využilo našich služeb desetitisíce klientů, refinancovali jsme hypotéky v řádu stovek milionů korun. Ne každémů klientovi jsme nakonec refinancování hypotéky doporučili: pracujeme totiž v zájmu klienta, nikoliv v zájmu inkasování provizí za každou cenu.

Jako manažerka Asociace hypotečních makléřů (AHM), kde působím od jejího úplného zrodu v roce 2006, vím, jak nepřehledná je situace na trhu hypotečního zprostředkování. Vím, jaký je rozdíl mezi průměrným hypotečním makléřem a dobrým hypotečním makléřem. Mým cílem je nabídnout návštěvníkům mých stránek opravdu kvalitní a nezávislé poradenství, a to prostřednictvím mých vybraných kolegů z AHM, kteří tvoří platformu HYPOBROKER - záruku kvalitních hypotečních služeb.

Jsem autorkou projektu na zvýšení hypoteční gramotnosti FÉR hypotéka, který jsem s kolegy z AHM zrealizovala v roce 2013. Tento projekt upozornil na nepřehlednou situaci na trhu hypoték, a to zejména v souvislosti s "informačním vakuem" týkajícím se bankovních poplatků u hypoték.

Využitím služeb tohoto portálu nejenže získáte opravdu nezávislou a odbornou pomoc, ale rovněž podpoříte Nadační fond APOLENA, který jako jeho zakladatelka financuji. Nadační fond APOLENA materiálně podporuje endoskopické operační sály gynekologicko-porodnické kliniky v Praze "U Apolináře", kde se léčí vážně nemocné ženy z celé České republiky. Od roku 2014 jsme předali operační technologie za bezmála 800 000 Kč!
refinancování hypotéky
Petra Horáková Krištofová, zakladatelka Nadačního fondu APOLENA, předává operační nástroje doc. MUDr. Michalu Márovi z kliniky U Apolináře

 

Jménem mého týmu HYPOBROKER Vám děkuji za důvěru a těšíme se na setkání s Vámi.

Ing. Petra Horáková Krištofová
majitelka portálu

Kontaktujte nás

1000 characters left

www.refinancovanihypoteky.eu
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 55
182 00 Praha 8
IČ 04024214

+420 728 60 80 40
info@hypokalkulacka.cz

Vytvořil PHK MARKETING

Napište nám
1000 characters left