VOLEJTE NONSTOP 728 60 80 40

Domluvte si bezplatnou konzultaci.

info@refinancovanihypoteky.eu

Napište nám

2. nabídka konkurence

Kdy Vám končí fixace hypotéky, poznáte podle úvěrové smlouvy, kterou jste podepsali. V ní je vždy specifikována platnost úrokové sazby do určitého data, které závisí na délce zvolené fixace. Běh fixačního období se počítá ode dne podpisu úvěrové smlouvy.

Nečekejte na nabídku banky

Abychom tedy zjistili, kdy „nám končí fixace“, musíme se podívat do úvěrové smlouvy. Šest týdnů před tímto datem pak musíme oslovit naši banku, aby nám oznámila nové podmínky úvěru. Sama banka to udělá třeba 3 týdny před vypršením fixace úrokové sazby, což je málo na to, abychom mohli o sazbě vyjednávat ať už s naší bankou, nebo bankou konkurenční a abychom refinancování hypotéky vůbec stihli. Tři týdny je pro refinancování hypotéky minimální lhůta, i když je pravdou, že naši poradci refinancování hypotéky v některých případech stíhají i za 14 dní.

V lepším případě nám následně přijde do naší poštovní schránky dopis z banky, ve kterém nám oznámí novou úrokovou sazbu. V tom horším budete ve své schránce novou nabídku banky marně hledat. Nezbývá pak než se obrnit a banku urgovat.

 

Kontaktujte nás

1000 characters left

www.refinancovanihypoteky.eu
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 55
182 00 Praha 8
IČ 04024214

+420 728 60 80 40
info@hypokalkulacka.cz

Vytvořil PHK MARKETING

Napište nám
1000 characters left